Maagilise figuuri saladus

 

Kaalu kontrollimise ja langetamise kohustuslikuks eeltingimuseks on kompleksne lähenemine. Jätkusuutlik tulemus on võimalik saavutada vaid ühendades füüsilise aktiivsuse korrastatud päevarežiimi ja toitumisega. Veel üheks oluliseks teguriks ohutu ja tõhusa kaalu langetamise puhul on vajalike
mineraalide manustamine. Seejuures rõhutavad lääne toitumis-spetsialistid magneesiumi erilist tähtsust kiire ja ohutu kaalu langetamise puhul.

 

 

Magneesiumi toimel kaotame kaalu

Magneesium on oluline kogu organismi funktsioneerimiseks. Magneesium osaleb enam kui 300 organismis toimuvas reaktsioonis ja protsessis, reguleerides sealhulgas südame tööd ja aidates kaasa energia tekkimisele ja ainevahetuse kiirendamisele. Euroopa ja Ameerika spetsialistid lisavad ühe sagedamini magneesiumi lisandeid kõhnumise kompleksprogrammidesse. Nende efekt saavutatakse tänu sellele, et magneesium:

 

VÕTAB OSA LIHASTE TÖÖKS VAJALIKU RAKUENERGIA TOOTMISEST, mis on hädavajalik lihaste toimimiseks. ATP tootmisel on just magneesium peamiseks energia ülekandjaks rakkudes. Seejuures on oluline säilitada magneesiumi taset kuna normaalse elutegevuse jaoks sünteesib organism pidevalt ATP molekule.

AITAB MAANDADA STRESSI
On tõestatud, et magneesiumi manustamine vähendab stressihormooni kortisooli tootmist. Stress põhjustab häireid hüpofüüsi töös ja östrogeeni taseme tõusu organismis, mille ülejääk põhjustab sageli kehakaalu tõusu. Tänu võimsale stessivastasele toimele parandab magneesium unekvaliteeti ja leevendab ärevust, aidates täiendavalt probleemiga toime tulla.

PARANDAB METABOLISMI ja KIIRENDAB SÜSIVESIKUTE VAHETUST
Osaliselt reguleerib veresuhkru taset organismis ja osaleb rasvhapete oksüdatsioonis, aidates säilitada soovitud kaalu.

LÕDVESTAB LIHASEID
Ennetab lihaskrampide ja spasmide teket füüsilise koormuse puhul. On tõestatud, et mineraali manustamise tagajärjel lihaste valu ja väsimust põhjustava piimhappe tootmine väheneb. Magneesiumi tarvitamine kehakaalu langetamiseks aitab lihastel kiiremini lõõgastuda ja muudab treenimise tulemuslikumaks.

TOETAB NORMAALSET SÜDAME TÖÖD

Magneesiumi manustamine aitab lõõgastada lihaseid ja reguleerib veresoonte toonust. Mineraali kasutamine kehakaalu langetamiseks parandab vastupidavust ja toimetulekut suurenenud füüsilise koormuse puhul.

PUHASTAB ORGANISMI – tänu magneesiumkloriidi kergelt lahtistavale toimele on võimalik seedetraktil vabaneda üleliigsest koormusest.

VÄHENDAB MAGUSAISU
Suurenenud söögiisu ja vajadus magusa järele, mis on eriti ilmne PMS-i perioodil, on sageli põhjustatud magneesiumi puudulikkusest. Näiteks kakaooad sisaldavad palju magneesiumi ning organism püüab sel viisil oma puudujääke korvata. Täiendav magneesiumi tarbimine aitab vähendada söögiisu ja vältida liigseid kilosid. Ameerika toitumisspetsialist Barbara Burk ja mitmed teised eksperdid on viidanud magneesiumi erilisele rollile kehamassi kontrollimisel.

Mineraal avaldab koheselt mõju kolmes suunas: tõstab treeningute efektiivsust ja puhastab seedetrakti ning normaliseerib ainevahetust. Tänu sellele suureneb ja kinnistub mineraali toime iga dieedi puhul.

 

Kuidas manustada magneesiumi kehakaalu langetamiseks?

Vaatamata tableti kujul olevate ravimite levimisele ja kättesaadavusele on spetsialistid jõudnud järeldusele, et niisugune meetod magneesiumi manustamiseks on kõige aeglasem. Põhjuseks on sellisel kujul mineraali vähene seedimine. Seetõttu tasub kiirema ja selgema efekti saavutamiseks valida muud meetodid:

 

TRANSDERMAALNE (LÄBI NAHA)
On tõestatud, et erinevalt teistest vormidest on magneesiumi omistamine naha kaudu kuni 100%. Kõige ilmekam detoksiefekt saavutatakse magneesiumi vannide kasutamisel. 100% puhtad Magnesiumi Goods magneesiumkloriidi helbed „Magnesium Flakes“ väljutavad naha kaudu toksiine ja taastavad lihaseid pärast füüsilist koormust. Lõõgastavad ja parandavad unekvaliteeti ning muudavad teie närvisüsteemi tugevamaks ja vastupidavamaks. Tuntava mõju lihastele ja rasvarakkude lagundamise kiirendamiseks annab magneesiumgeeli või magneesiumõli „Magnesium Oil“ lokaalne kasutamine.

 

MAGNEESIUMI TILGAD
Vedelal kujul imendub mineraal kõige kiiremini ja paremini. Magneesiumi tilgad «Magnesium Drops» sobivad ideaalselt seedetrakti tegevuse parandamiseks ja organismi puhastamiseks. Magnesium Goods tooted sisaldavad magneesiumkloriidi just sellisel kujul, et mineraal imenduks kiiremini ja tõhusamalt. Lääne toitumisspetsialistide sõnul on transdermaalses vormis magneesium organismi imendumise ja toimimise osas optimaalseim lahendus. Samas kui seedetrakti puhastamiseks ning silmapaistva detoksefekti saavutamiseks sobib kõige paremini just vedelal kujul olev mineraal. Seetõttu on kõige parem ühendada magneesiumivannid tilkadega. Kombineeritult aitavad need kehamassi langetada ning kindlustavad dieetide ja treeningute mõju. Magneesiumipreparaadid on organismi jaoks ohutud ning sobivad igas vanuses inimestele.