SAATUSLIK KOHTUMINE VÕI KUIDAS MA AVASTASIN ENDA JAOKS MAGNEESIUMI

Umbes 5 aastat tagasi aitas üks juhus mul ühes Truskavetsi sanatooriumis tutvuda bishofidi toodetega. Raviarst määras profülaktilisel eesmärgil bishofidi vannid. Sel ajal polnud ma midagi sellistest vannidest kuulnud ega teadnud, milleks neid vaja on. Kuid pärast esimesi protseduure tundsin kogu kehas kergust ja lihaste jõudu. Üheaegselt.

 

Simon Martikyan
Professionaalne massöör, rehabilitoloog

MagnesiumExpert OÜ

Kuna olen tegelenud massaaži praktikaga enam kui 25 aastat, tekkis mul kohe mõte kasutada seda magneesiumi massaažil, krooniliste terviseprobleemide ennetamiseks ja lahendamiseks.

Ja me proovisime. Selgus, et magneesiumi preparaatide võimalused on ebatavaliselt suured – vannidest ja massaažidest luksusliku kosmeetikani näole ja kehale. Pärast seda on nende kasutamise ala ainult laienenud.

«Ja täna on mul raske ette kujutada massaažiterapeudi, rehabilitoloogi ja perearsti tõhusat tööd ilma magneesiumi toodeteta»

LIHTNE LAHENDUS TUHANDETELE PROBLEEMIDELE

Seistes silmitsi erinevate klientide probleemidega, otsisin ja leidsin iga kord magneesiumis lahenduse. Ja enamik minu püsikliente, olles selle tõhusust juba kord testinud, on jäänud selle imemineraalile truuks siiani.

Kuidas muidu?! Magneesiumi preparaadid on tõhusad, looduslikud ja taskukohased. Täna ainult täiesti asjatundmatu inimene pole kuulnud ega mõista selle Mg mineraali olulisust kogu inimese organismile.

Tsiviliseeritud ja progressiivne maailma meditsiin on juba tõestanud magneesiumi vajalikkust ja tõhusust inimkeha kõigi biokeemiliste protsesside jaoks.                                           

Magneesiumi vahendite kasutamise laiendamise geograafiat aitas juhus. Sõitsin oma tuttava juurde Tallinnasse. Tema, veel noor naine, kannatas kroonilise väsimuse, juuste väljalangemise, perioodiliste liigesevalude, veenilaiendite, kilpnäärme ja soolestiku pikaajaliste probleemide käes. Ühesõnaga, terve probleemide kompleks, mis takistasid tal elada õnnelikku ja aktiivset elu.

Kui ma talle Magnesium Goods`i soovitasin, oli ta selle pakkumise suhtes skeptiline. Kuid juba pärast esimest kasutamist nägi tulemust, mida ei suutnud talle anda aastatepikkused konsultatsioonid ja raviprotseduurid. 

Siis otsustasime tuua need tooted Eesti turule. Ja nüüd teeme kõik võimaliku, et paljud inimesed õpiksid tundma magneesiumi ja muudaksid oma elu paremaks tänu Magnesium Goods`ile.

TERVISLIK ALTERNATIIV RAVIMITELE

Meie eesmärk ei ole mitte lihtsalt müüa (realiseerida tooteid) ja raha teenida. Tahame aidata kõiki, kes soovivad olla tervemad ja õnnelikumad, kasutades looduslikke preparaate! Magnesium Goods`i tooted on efektiivne looduslik alternatiiv ravimitele. Need on tõeliselt maagilised preparaadid, mis muudavad meid tervemaks ja enesekindlamaks homses päevas!

KOOSTÖÖ

Kutsume koostööle kõiki, kes hoolivad oma ja teiste inimeste tervisest!

  • Taastusravi keskused, haiglad, SPA-kuurordid
  • Massöörid, rehabilitoloogid, perearstid
  • Treenerid, sportlased
  • Apteegid, apteegiketid, ravimite turustajad
  • Veebipoed tervisliku eluviisi, ilu ja tervise valdkonnas

Kas soovite saada tervemaks, energilisemaks ja õpetada seda ka teistele?

Helistage meile nüüd kohe!

+372 5656 1213
+372 5656 5494

info@magnesiumexpert.ee