Bishofit: Avastus, Mis Muutis Meditsiini

Taeva kingitus meie tervisele avastati juhuslikult

 

Bishofiti, magneesiumkloriidi mineraali ravivad omadused avastati juhuslikult, kui puuraukudes töötavad inimesed märkasid ,et selle soolveega kokkupuude leevendab liigesevalusid ja vähendab füüsilist väsimust. 1980. aastate lõpus sai väga kuulsaks Volgogradist (Venemaa) leitud mineraal. Tervishoiuministeerium soovitas seda kasutada perifeerse närvisüsteemi ja luu-lihaskonna põletikuliste ning düstroofiliste haiguste raviks. Poltaava piirkonnas avastatud bishofit oli eriti rikas magneesiumi poolest, mille tõttu peetakse seda elu mineraaliks.

 

Bishofit: Elu Mineraal Meie Looduslikest Allikatest

Bishofit on pärit soolasettest, mida leidus ürgmeredes, sealt kust algas meie planeedi elu. Selle sarnasus inimese ja kogu eluslooduse rakusisemusega muudab selle organismidele kasulikuks. Esmakordselt avastas selle mineraali saksa geoloog Gustaf Bischof, kelle auks on mineraal nimetatud bishofitiks. Nagu selgus, asub Poltaavas kõige vanem ja sügavam leiukoht maailmas ning mineraalil endal on laialdased raviomadused. Välja on töötatud bishofiti kasutusviisid kliinilise taastusravi, kuurortravi, füsioteraapia ja spordimeditsiini jaoks. Bishofit vähendab põletikku, stimuleerib regeneratsiooni, parandab immuniteeti ja ainevahetust. Poltaava bishofitis on kuni 400 grammi puhast mineraali liitri kohta: kuni 100 grammi - magneesiumioone, suur kogus joodi, broomi, räni ja mikroelemente - rauda, tsinki, seleeni, molübdeeni, vaske ja muud.

 

 

Mitte Kõik Bishofid Pole Sarnased

Kuid nagu on avastanud, ei ole kõik bishofiti liigid nii kasulikud. Suurt osa bishofitist kaevandatakse tehnoloogilistel eesmärkidel - ehituse, naftatootmise, keemiatööstuse jaoks. Tehnoloogias kasutataval bishofitil (magneesiumkloriidil) on nõrk tervist parandav toime ja see võib olla isegi kahjulik, kuna tekitab allergiat ja naha ärritust. Näiteks Türkmenistani bishofiti leiukoht asub maapinna lähedal ja sellel bishofitil ei ole mingeid raviomadusi. Seejuures Poltava piirkonnas kaevandatud ja töödeldud bishofitist on vähem kui 1% mis ei ole mõeldud spetsiaalselt meditsiinilise rehabilitatsiooni ja tervist parandamise otstarbeks.

 

 

 

 

 

 

Bishofit: Looduslik Tervise Energiapomm Ida-Euroopas

Bishofit on tuntud ja armastatud oma looduslike tervist parandavate omaduste tõttu Ukrainas, Venemaal, Valgevenes ning nüüd ka Balti riikides ja Ida-Euroopas. Sanatooriumid, kes saavad seda looduslikest allikatest (meresoolast, ravimudast, mineraalveest), täiendavad bishofiti abil tõhusalt kohalikke loodusvarasid neid kombineerides ja parandades nende tõhusust koos meetodite uuendamisega. Poltaava bishofitist on saanud taeva kingitus neile sanatooriumitele, kellel on kitsa meditsiinilise profiiliga looduslikud allikad, näiteks vee kasutamiseks. Sest teadupärast lähevad inimesed sanatooriumisse erinevate probleemidega (eelkõige liigeste ja seljaprobleemidega). Poltaava bishofit annab võimaluse saada integreeritud ravi ja rohkem teavet, mille alusel suunata patsienti erinevatesse kuurortidesse.

 

 

Bishofit: Looduslik Ravim Kliinilises Taastusravis

Paljude meditsiiniliste kõrgkoolide taastusravi ja füsioteraapia osakondades, Ukraina taastusravi ja balneoloogia teadusliku uurimisinstituudis on uuritud ja uuritakse Poltaava leiukoha bishofiti, et laiendada selle kasutamise võimalusi meditsiinis.

Bishofiti kasutusviisid on järgmised: - lokaalselt kahjustatud liigestel, närvipõimikutel, seljal, - meditsiinilise aparatuuri abil: elektroforees, ultraheli, magnet, parafiin-osokeriitravi (soojusravi), BIOPTRON valgusteraapia, professionaalne massaaž ja manuaalteraapia. Välja on töötatud soojad mähised bishofitiga (mis avaldab tugevat ravitoimet ka kroonilise artroosi ja osteokondroosi puhul). Üldistes vannides vähendab magneesiumi mineraal bishofit arteriaalset vererõhku, kaotab stressi, parandab und ja tänu sellele kasutatakse seda kardioloogiliste ja neuroloogiliste patoloogiate taastusravis.

Kodus Bishofitiga

Kodus kasutatakse bishofiti liigestevalude puhul soojendamist, mähiseid ja massaaži. Selle mineraali kasutamise mõju on tihti nähtav juba järgmisel päeval.

 

 

 

Poltaava bishofit on looduslik mineraal, looduslik tervist parandav preparaat, mille toimet on teaduslikult uuritud.